background

Buzdolabı Servisi

>
Buzdolabı Servisi

Buzdolabı cihazlarınızın arızalanması veya yanlış çalışması durumunda, sorununuz için en etkili çözüm İzmir buzdolabı tamir servisimizi aramak olacaktır. Çünkü biz güvenilir teknisyenleriniziz ve size ihtiyacınız olan tüm beyaz eşya tamir hizmetini sunmaya her zaman hazırız.


 
Buzdolabı cihazınızda sıcak korunmaz ve dondurucu donmaz,

 
Buzdolabı cihazınızda tam tersi, buzdolabı çok fazla soğursa ve dondurucuda çok fazla buz oluşursa;

 
Buzdolabı cihazınızda kompresör veya fan çok gürültülü;

 
 Buzdolabı cihazınızda ekran bir hata kodu gösteriyor veya bir alarm sinyali yanıp sönüyor;

 
Buzdolabı cihazınızda ışık temas etmiyo ve buzdolabı karanlıkta kalıyor veya hayat kurtaran cihaz devreye giriyor;

 
Buzdolabı cihazınızda dağıtıcı olması gerektiği gibi buz dağıtmıyor veya çok fazla üretiyor;

 
Buzdolabı cihazınızda yoğuşma suyunu boşaltmıyor veya çekmecelerin altında su oluşturmaya yetecek kadar çok var.

 
Buzdolabı  cihazlarınızda yukarıda belirtmiş olduğumuz arızalardan herhangi birisi bile sizleri mağdur ediyor ve cihazlarınızın çalışma durumuna etki ediyorsa bizleri arayarak buzdolabı cihazlarınızda ki arıza hakkında detaylı bilgi alabilir cihaz tamir işlemlerinizi de yaptırabilirsiniz.

 
Buzdolabı cihazlarımızda ki arızalı durum hızlı bir şekilde giderilmemiş olduğu takdirde buzdolabı cihazımızın içerisinde bulunan yiyecekler bozulacak ve bizlere hem maddi hem de manevi olarak büyük zarar verecek.

 

İzmir beyaz eşya buzdolabı tamir servisi olarak  biz, buzdolabınızın sahip olabileceği tüm olası sorunları biliyoruz ve arızaya anında çözüm bularak cihazı onarıyoruz, çünkü İzmir beyaz eşya servisi, tüm büyük ev aletlerinin ev onarımları için yeterlilik ve güvenilirlikle eş anlamlı bir çalışma prensibine sahiptir. Herhangi bir marka ve model farketmeksizin cihaz onarımınızı yapmaktadır.

 

Buzdolabınız uzun yıllardır kullanılıyor ve eski olsa bile, yüksek deneyimleri ve profesyonellikleri ile arızanın giderilmesi için size en iyi çözümü önerebilecek olan ustalarımız tüm arızlarınızı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor.

 

İzmir de ki beyaz eşya servisimiz yaygın ve kapsamlı yardım ağımız sayesinde onarım ve tamiri doğrudan evinizde gerçekleştirilecektir. İzmir de Nerede olursanız olun, İzmir Deren Soğutma beyaz eşya tamircisi ustalarımız size ulaşır ve size yüksek düzeyde hizmet sunar.


  TIKLA ARA +90 232 262 00 33   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

İzmir Buzdolabı Servisi, Bornova Buzdolabı Servisi, Buca Buzdolabı Servisi, Karabağlar Buzdolabı Servisi, Karşıyaka Buzdolabı Servisi
background
Tamir, bakım ve onarım konularında her daim hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Prensibi

×
×
  2322620033   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder