background

Derin Dondurucu / Difriz Tamiri

>
Derin Dondurucu / Difriz Tamiri

Derin dondurucu cihazlarımız bizler için oldukça önemli ve değerlidir bu cihazlar sayesinde yiyeceklerimizi uzun süreler boyunca sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde saklayabilir ancak sizlerinde bildiği gibi beyaz eşya cihazlarımızdan bir tanesi olan derin dondurucularımız zaman zaman bozulabilir ve bizleri çeşitli arızalar ile baş başa bırakabilir. Yaz aylarında İzmir ilinin ne kadar sıcak ve nemli olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Bu havalarda İzmir de derin dondurucu cihazımız bozulmuş olduğu takdirde oldukça fazla mağduriyet yaşamamız oldukça mümkün.

 

Derin dondurucu arızalarımız hızlı ve çabuk bir şekilde çözüme kavuşturulmamış olduğu takdirde içerisinde bulunan gıdalarımız bozulma aşamasına gelecek ve bizlere büyük bir zorluk yaşatacaktır.

 

Sizlerde derin dondurucu cihazlarınız bozulmuş oldukları takdirde sorunu ihmal etmek veya kendiniz çözmek yerine İzmir genelinde hizmet veren Derin dondurucu tamir servisimizi arayarak cihazlarınızın tamir işlemler hakkında detaylı teknik bilgi alarak tamir için usta isteyebilirsiniz.

 

Derin dondurucunuzda bazı sorunlar var, artık çalışmıyor ve ayrıca garanti dışında kalan bir ürün mü? İçeride tuttuğunuz tüm yiyecekleri kaybetmekten korkmanız oldukça normal cihazın acil bir şekilde tamir edilmesi gerekiyor.Derin dondurucunun derhal onarılması için kaliteli işinin ehli bir beyaz eşya ustasından müdahale isteyin.

 

Derin dondurucu tamir hizmetlerimiz haftanın 7 günü aktiftir.Derin dondurucu arızalarınızı çözmek için düşündüğünüzden daha az bir sürede evinize gelecek kaliteli ustalar yardımı ile de cihazlarınızın arızalı durumlarını onaracağız.

 

İzmir Derin Dondurucu tamir servisimizi aramış olduğunuz andan itibaren, en fazla 48 saat içinde, kaliteli hizmet veren derin dondurucu ustalarımız yardım için gelecekler

 

İzmir derin dondurucu tamir servisimiz sayesinde arızaları hızlı, etkili ve şeffaf ve erişilebilir maliyetlerle ortadan kaldırabilirsiniz.

Peki ya genel olarak derin dondurucu cihazlarımızın arızları nelerdir;

Derin dondurucu cihazı soğutmuyor.

Derin dondurucu cihazı donma işlemini yapmıyor.

Derin dondurucu cihazı çalışırken oldukça gürültülü çalışıyor.

Derin dondurucu cihazı cihazdan koku geliyor.

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz şekilde arızalarınız mevcutsa ve bu arızaların tamir işlemlerini yaptırmak istiyorsanız servisimizi haftanın 7 günü boyunca kesintisiz bir şekilde arayabilirsiniz.


  TIKLA ARA +90 232 262 00 33   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

İzmir Derin Dondurucu / Difriz Tamiri, Bornova Derin Dondurucu / Difriz Tamiri, Buca Derin Dondurucu / Difriz Tamiri, Karabağlar Derin Dondurucu / Difriz Tamiri, Karşıyaka Derin Dondurucu / Difriz Tamiri
background
Tamir, bakım ve onarım konularında her daim hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Prensibi

×
×
  2322620033   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder