background

Hakkında

>
Hakkında

Yuvam Teknik olarak İzmir'de uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Beyaz eşya kombi klima ve peteklerinizin temizleme tamir işlemlerini büyük özveri ile yaparak bütün yapmış olduğumuz işlerde kaliteyi sizlere zirvede yaşatıyoruz.

 

Yuvam Teknik firmamız tamamen müşteri memnuniyetini benimseyen bir firmadır ve kesinlikle hiç bir konuda hiç bir müşterimize sorun yaşatmadan tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

 

Yuvam Teknik olarak İzmir'in neredeyse bütün ilçelerine ve semtlerine hizmetimiz bulunuyor. Sizlerde İzmir de beyaz eşya ve kombi klima konusunda oldukça fazla deneyim sahibi olan firmamızdan hizmet ve destek almak istiyorsanız bizleri haftanın 7 günü boyunca kesintisiz bir şekilde arayarak cihazlarınızın hem tamir hem de bakım hizmetleri için bizden destek alabilirsiniz.

 

Yuvam Teknik firmamızda sizlere hizmet veren teknisyenlerimiz ustalarımız alanlarında uzun yıllar boyunca çalışmış deneyim kazanmış ustalardan oluşmaktadır. Bizden destek yardım almak artık çok kolay bir telefon kadar uzağınızdayız.

 

Beyaz eşya cihazlarınız, kombi ve klima cihazlarınız bozuldu diye artık dert etmeyin cihazlarınızın tamir işlemlerini aynı gün yaparak sizleri oldukça büyük bir dertten kurtarıyoruz.

 

Üretimleri son teknoloji ile üretilen beyaz eşyalarımız kullanımları sağlanan beyaz eşya  ve kombi cihazlarımız bizler için oldukça kıymetli beyaz eşya cihazlarımızı bir çok alanda bizlere oldukça büyük kolaylıklar sağlayarak hayatımızı kolaylaştırmamıza oldukça yardımcı oluyor. İzmir Beyaz Eşya Servisi olarak Buzdolabı Servisi, Çamaşır Makinası Servisi, Bulaşık Makinası Tamircisi, Derin Dondurucu / Difriz Tamiri, Klima Servisi - Tamiri, Klima Bakımı  / Sok Tak Montaj, Petek Temizliği servis hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize kesintisiz bir şekilde sağlıyoruz.

 

Beyaz eşya, kombi, klima cihazlarımız bizlere hem tasarruf sağlatıyor hem de oldukça kolay ve rahat bir şekilde yaşamımızı devam ettirmemiz için yardımcı oluyor.

 

Sizlerde kaliteli bir şekilde hem beyaz eşya hem de kombi klima cihazlarınızın tamir işlemleri için İzmir genelinde hizmet veren ustalarımızdan destek yardım alarak cihazlarınızın hem tamir hem de bakım işlemleri için servis alabilirsiniz.


  TIKLA ARA +90 232 262 00 33   Whatsapp Mesaj
background
Tamir, bakım ve onarım konularında her daim hizmet sunmaktayız.

Güvenilir Hizmet Prensibi

×
×
  2322620033   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder